Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
( Po-So, 07-18 h )
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Info
  3. O nás
  4. Můj nákup Ostrava
  • Štítky blogu
08.09.2018
O nás

Můj nákup Ostrava

Můj nákup Ostrava Vám všem v Ostravě a přilehlém okolí nabízí možnost nákupu více než 4tisíc položek jak potravinářského průmyslu tak drogérie a hygienických potřeb. V široké nabídce Můj nákup Ostrava naleznete vše vždy čerstvé. Naši kurýři pro Vás vždy vyberou čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu a také salámy a maso či ryby tak jako by je nakupovali pro sebe a svou rodinu domů.

Našim heslem je nedodat klientům co bychom sami nekonzumovali. Pečlivý výběr čerstvých potravin pro Vás je naše priorita.

Nákupy , které Vám dodáváme nejsou nikde skladovány ani převáženy dlouhé hodiny v chladících vozech přes půl republiky. Vždy je vše lokálně pořízeno a ihned Vám dodáno. Zakládáme si na rychlosti a čerstvosti. On-line nákupy jsou zde pro Vás a pro vaše blízké. Pokud zrovna nemůžete či nechcete chodit po obchodech náše on-line služba, je Vám k dispozici a kurýr Vám ve vámi vybranou hodinu vše doručí až ke dveřím bytu.

Platit u nás můžete online po vytvoření nákupu nebo v hotovosti či platební kartou u kurýra při přebírání zboží. Stálí zákazníci, také mohou odebírat zboží na fakturu s 5ti - 14 denní splatností.

 

Spolupracujeme s místními dodavateli

Med pro nás dodává pan včelař z Rychvaldu a z Hukvaldských lesů.

Salámy a maso jsou v drtivé většině od opavských řezníků z firmy Bivoj.


Speciální služby pro registrované stálé zákazníky

Zařídíme Vám dovoz čestvých květin a kytic. Taktéž Vám připravíme a dovezeme dárkové koše pro Vaší oslavu a v neposlední řadě Vám dokážeme vyzvednout léky v lékarně.

Také základní nabídka sezónních produktů jako jsou potřeby pro grilování či dárkové sety na valentýna či vánoce jsou Vám k dispozici.

Objemové slevy pro stálé zákazníky s nastavením automatických individuálních slev jsou u nás samozřejmostí.

Máme naše zákazníky ve velké úctě a budujeme s nimi osobním přístupem a individuálním nastavením naší služby kvalitní obchodně dodavatelský vztah. Nejsme masová služba a nikdy nebudeme, prvořadí jsou pro nás dlouholetí a stálí zákazníci než masové poskytování naší služby.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli